بایگانی نوشته‌ها


نکات کلیدی درباره "نحوه صدا زدن همسر"

نکات کلیدی درباره "نحوه صدا زدن همسر"

همه این کلمات باید با چاشنی پر رنگ احترام همراه باشد. احترام اصل اساسی اساسی اساسی زندگی مشترک است و همه چیز حتی صدا کردن همسر نیز باید تابعی از آن باشد.
نحوه صدا کردن همسر می تواند در میزان ترشح هورمون های آرام بخش یا اضطراب زا موثر باشد و لذا ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و حتی طول عمر همسران دارد.
به این موضوع توجه کنید عنوانی که همسرتان را با آن صدا می کنید، جزو پرتکرار ترین واژه های زندگی مشترک تان محسوب می شود و بنابراین بسیار مهم است.

چگونه خواب مان را بر اساس "ملاتونین" تنظیم کنیم و لذت ببریم؟

چگونه خواب مان را بر اساس "ملاتونین" تنظیم کنیم و لذت ببریم؟

اگر دیر بخوابیم چه می شود؟1 - بدن در بیداری در حال سوزاندن انرژی است (کاتابولیک) و در خواب در حال ترمیم انرژی است (آنابولیک).بنابر این دیر خوابیدن باعث می شود بدن زمان مناسبی برای بازسازی خود نداشته باشد. بنابر این "خستگی قوای جسمی و روانی" در طول روز نتیجه فوری و "کاهش طول زندگی" نتیجه دراز مدت آن است.2 - همچنین چون بخش مهمی از هورمون های رشد در زمان خواب ترشح می شوند، کودکان و نوجوانانی که در سن رشد هستند، اگر شب ها دیر بخوابند، دچار اختلالات رشدی می شوند. همچنین در بهره هوشی آنها اثر منفی دارد.

شناخت افراد کنترل گر : نحوه ی استفاده از قدرت

شناخت افراد کنترل گر : نحوه ی استفاده از قدرت

کنترل کننده به محض این که کمی قدرتمند شود، قدرت خود را به شیوه ای ظالمانه و افراطی به کار می گیرد. یکی از ویژگی های بازر او این است که دوست دارد اطرافش پر از افراد ناکارآمد باشد. شاید به نظر عجیب برسد، اما او بدون دلیل چنین کاری را نمی کند. او با پاداش دادن به کسانی که بد کار می کنند، وجود متحدانی را که بدون او هیچ چیز نیستند برای خودش تضمین می کند. به علاوه، او از این افراد به منزله فیوز استفاده می کند که به وقتش یعنی به محض این که مشکلی او را تهدید کرد یا مستقیما او را زیر سوال برد، آن فیوز می پرد.

آموزش‌ زیرزمینی ملوانی و خلبانی!

آموزش‌ زیرزمینی ملوانی و خلبانی!

«لباس خواب داریم مدل پرستاری ... یه بار بگیرید بپوشید ... به شوهرت بگو امشب میخوام پرستارت باشم. ببین چه حسی بهش دست میده. لباس خواب داریم مدل خلبانی. یه بار بگیر به شوهرت بگو امشب میخوایم بریم تو آسمونا پرواز کنیم، منم خلبانت میشم. مدل ملوانی. بگیر بگو امشب میخوایم بریم تو دریاها شنا کنیم.»

یک کلمه هم می تواند باعث مشاجره شود

یک کلمه هم می تواند باعث مشاجره شود

بیایید با بررسی ذهنی آغاز کنیم
خوشبختانه، کشیش، متخصص علم معناشناسی بود و بر اساس تجربیاتش می دانست که تنها در صورت فهم دقیق و صحیح کلمات است که شخص می تواند با او ارتباط برقرار کند. همچنین می دانست طرف مقابل هم باید منظورش را به درستی بیان کند. پس به جای هرگونه برخورد جدی و خشن، با لحنی کاملا دوستانه به آن دانشجو گفت: «لطفا آن خدایی را که بدان اعتقاد نداری، برایم توصیف کن!»

هوشمندانه زندگی کنید
زندگی امروز تفاوت های بسیاری با گذشته دارد، سرعت و کیفیت زندگی تعاریف دیگری پیدا کردند. زندگی همه ما پر از داستان‌ها و قصه هایی است که هرگز از یادمان نمی‌رود. لحظاتی که ما با تمام وجود و توانی که از خود می شناختیم، خواستیم ولی نتوانستیم، لحظاتی که باید چیزی را می‌دانستیم اما ندانستیم، اراده به انجام کاری می کردیم اما نتوانستیم به سرانجامش برسانیم و «نمی‌توانی» واژه آشنای زندگی ما شد. ما آمدیم تا از «می‌‌توانم» هایی که در وجود خود داشتیم، نردبانی از استعدادها و توانایی های شما بسازیم برای بالا رفتن، برای پیشرفت و برای توانستن…. زیرا زندگی همیشه ارزش تلاش کردن را دارد. چون این بار چیزی را پیدا کرده اید که ارزش ایستادن را دارد.
به شاورنو خوش آمدید.
با هم آغاز می کنیم
دسته‌بندی
آگاهی بیشتر با عضویت در باشگاه خبری شاورنو
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...