ماسور قد بلند و اعزام به محل، از تبلیغات عجیب و غریبی است که در شبکه های اجتماعی ایرانیان به خصوص در نرم افزارهای پیام رسان و اپ های تبلیغاتی فارسی زبان منتشر و رد و بدل می شود که تعجب آور و رشد قارچ گونه آن با  چنین کلید واژه هایی قابل تامل است. آگهی‌هایی با مضامین: دعوت به همکاری با مدل خانم، مدل خانم مبتدی‌، ماسور قد بلند برای تورهای خارجی، منشی مجرد و . . .  فقط با چند هزار تومان در اپ هایی با میلیون ها بیننده امکان پذیر است.

در فضایی که برای دیده نشدن فیلم ها و مطالب غیراخلاقی، بسیاری از شبکه های اجتماعی صوتی و ویدیویی در ایران فیلتر است، شاهد انتشار و رد و بدل شدن پیام هایی در اپ های تبلیغاتی فارسی زبان هستیم که دست کمی از پخش فایل های ویدیویی غیر اخلاقی ندارد.

در بعضی از این پیام های به ظاهر تبلیغاتی، فردی در قالب یک مرکز یا موسسه ای که هیچ گاه نامش را اعلام نمیکند، یا به دنبال منشی مجرد است،‌ یا به دنبال ماسور قد بلند است یا برای اعزام ماساژور در محل شما، امادگی کامل دارد. ماسور قد بلند با جا یا بدون جا، به صورت ۲۴ ساعته در خدمت متقاضیان است. بعضی ها در متن آگهی هم پا را فرا تر گذاشته و خدمات ویژه به همراه نمایش عکس و اطلاعات تکمیلی را هم قید کرده اند.

مدت هاست که برخی از اپ های تبلیغاتی فارسی زبان، به منظور جذب مخاطب بیشتر و درآمد افزون تر، از حجم نظارت خود کاسته و در خلاء سیستم های نظارتی حاکمیتی، مجوز انتشار پیام های تبلیغاتی غیر اخلاقی و فاسد را می دهند که فرجامش، سنگین شدن پرونده های اخلاقی در پلیس فتا و مراکز قضایی ۳۱ استان کشور در سال های اخیر است.

چند ماه پیش، پلیس فتا از دادستانی تهران خواست برای تعیین تکلیف سایت های دیوار و شیپور که بسترهایی برای کلاهبرداری هموطنان و اقدامات مجرمان اینترنتی فراهم کرده است، اقدام کند، اما هنوز شاهد اقدام خاصی حداقل به منظور ممانعت از انتشار چنین آگهی های زننده و مبتذل نیستیم!

ماسور قد بلند

ماسور قد بلند و منشی مجرد و مدل بدون چهره و بسیاری از آگهی های فریبنده مجرمان، در برخی از اپ های فارسی زبان در حال انتشار است

در برخی از پیام هایی که این روزها بسیار در اپ های تبلیغاتی فارسی زبان رواج یافته است، شخص یا اشخاصی، به دنبال جذب مدل قد بلند برای فوتوشوت های تبلیغاتی در داخل یا خارج از کشور هستند. بعضی ها به دنبال دختران برای فوتوشوت های بی حجاب هستند که قید «بدون تصویر صورت» در آن خودنمایی می کند تا شمار بیشتری علاقمند به تماس با این کارآفرینان شیاد شوند!

بعضی ها به دنبال دختران هستند تا از آن ها برای ماساژ مردان در نقاط مختلف تهران و ایران استفاده کنند و پورسانت بگیرند. بعضی ها از خانه های اجاره ای ساعتی در تهران استفاده می کنند و دوش آبشاری و ماساژ با سنگ داغ و رایحه های معطر را برای لاکچری گرد ها آماده می کنند.

بعضی ها که دنبال ازدواج سفید هستند، به دنبال منشی جوانی هستید که در محل کارش، پوشش آزاد داشته باشد و با آن ها در ماموریت های مختلف داخلی و خارجی همراه شود!

کافی است با برخی از صاحبان آگهی، وارد تعامل اینترنتی شده تا تصاویر و اطلاعاتی از طریق پیام رسان ها برای شما ارسال شود و تجاربی بازگو شود که مشاهده آن در بستر یک شبکه رسمی پیام رسان های تبلیغاتی مجوز دار کشور، عجیب به نظر می رسد.

مدت هاست که برخی از آگهی دهندگان در این اپ های تبلیغاتی در بخش هنری و زیبایی،‌ به دنبال هنرجویان برای حضور در فیلم های تبلیغاتی وتیزرهای تلویزیونی و شبکه های اجتماعی هستند و هر روز بر شمار این آگهی های فریبنده و پر طمطراق افزوده می شود.

پشت صحنه و دلایل و انگیزه های انتشار چنین آگهی هایی برای پیدا کردن دختران در سنین مختلف،‌ روشن و آشکار است. اما همچنان شاهد برخورد خاصی نه از سوی گردانندگان این اپ ها و نه مسئولان مربوطه نیستیم.

متاسفانه سواد اطلاعاتی بسیاری از کاربران جامعه اطلاعاتی ایران در حوزه امنیت سایبر، حریم خصوصی و رفتار های متنوع کلاهبرداران اینترنتی و مجرمان سایبر، کافی نیست و این را شمار قابل توجه پرونده های پلیس فتا و دادسرای جرایم رایانه ای کشور نشان می دهد.

اقتصاد دانان می گویند تا تقاضا نباشد، عرضه ای نیست و هر چیزی در اقتصاد، تابع عرضه و تقاضا است. برای کلاهبرداران و مجرمان که اگهی های فریبنده به منظور سوء استفاده جنسی از دختران و بانوان و حتی مردان منتشر می کنند، تقاضا ها و عرضه هایی وجود دارد و این عرضه و تقاضا در جامعه امروز ایران، هر روز بیش تر می شود و شمار بیشتری وارد این بازی می شوند.

فرجام این بازی ماسور قد بلند و منشی مجرد، هتک حیثیت ها، نقض حریم خصوصی ها و از هم پاشیدن اعتماد به فضای مجازی و تهدید استارت آپ های ایرانی است. این اتفاقات در اکوسیستمی شکل گرفته که ارتباط دختر و پسر در ایران همچنان با تابوهایی همراه است و محفل مشخصی برای ارتباط درست و بهتر پسران و دختران در اجتماع وجود ندارد تا این که افراد،‌‌ برای دوست یابی و ارتباط، به هزار حیله و ترفند متوسل می شوند که عاقبت های شومی را خلق می کند.

توجه: مطالب سایت شاورنو تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی و یا قطعی و یا تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک، کارشناس، وکیل، مشاور روانشناسی یا روانپزشک و یا حتی متخصص دانست.

در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی با متخصصین و مشاوران منتخب و حرفه ای خود مشورت کنید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید.

مرکز مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی شارونو

اپلیکیشن مشاوره تلفنی شاورنو

مشاوره فردی

مشاوره روانشناسی

مشاوره پزشکی

مشاوره مالی

مشاوره اقتصادی

مشاوره جنسی

سکس تراپی

مشاوره زناشویی

مشاوره خودارضایی