ورود نام‌نویسی

مدیریت زمان


راه های مدیریت بهتر زمان


از خوب به عالی: فرهنگ مبتنی بر نظم

از خوب به عالی: فرهنگ مبتنی بر نظم

در سال ۱۹۸۰، جورج راتمن George Rathman به تاسیس شرکت بیولوژی اَمگن Amgen کمک کرد. در طول بیست سال، این شرکت تا حدی رشد کرد که از یک موسسه ی کارآفرینی مشکل دار، به شرکتی با ارزش ۳.۲ میلیون دلار، با ۶۴۰۰ کارمند تبدیل شد.تعداد شرکت های رهسپار تعالی ای که از همان ابتدا کار خود را با موفقیت آغاز کردند بسیار کم است، و دلیل آن هم تا حد زیادی به واکنش نادرست آنها به رشد و موفقیت اولیه بستگی دارد. وقتی شرکتی رشد می کند و ابعاد پیچیده تری پیدا می کند، به تدریج از مسیر اولیه ای که در آن حرکت می کرد، منحرف می شود و بعد از، از بین رفتن تعادل در سازمان، مشکلات در تمام زمینه ها ظهور می کنند.

تمرینی برای مدیریت زمان

تمرینی برای مدیریت زمان

تمرین کوتاهدر اینجا تمرین کوتاهی وجود دارد که هر زمان فکر کردید مدیریت زمان برایتان مسئله ساز شده است، می توانید از آن بهره ببرید. اول، یک برگه کاغذ بردارید و خطی از میان آن ترسیم کنید. در سمت چپ آن، حداقل پنج مورد از مهم ترین چیزهایی را که برایتان مطرح است، ذکر کنید. از مهم ترین مورد شروع کنید و لیست خودتان را به ترتیب اهمیت ادامه دهید. افراد، چیزها، ایده ال ها، فعالیتها و هر چیزی را که برایتان خیلی اهمیت دارد در این لیست بنویسید. برای مثال، ممکن است لیستی شبیه به این باشد:

برای مدیریت بهتر زمان ، در هر زمان روی یک کار دقیق شوید

برای مدیریت بهتر زمان ، در هر زمان روی یک کار دقیق شوید

برای مدیریت بهتر زمان ، در هر زمان روی یک کار دقیق شوید - مدیریت زمان - اشخاص موفق و پردرآمد لزوما از ناموفق ها باهوش تر نیستند. تفاوت اصلی میان آنها در این است که موفق ها همیشه کارهای با اولویت فراوان را انجام می دهند. اما ناموفق ها همیشه وقت را می کشند و آن را صرف انجام دادن کارهای بی اهمیت می کنند. شما همیشه در موقعیتی هستید که می توانید انتخاب کنید. همیشه می توانید انتخاب کنید که چه کاری را بیشتر و چه کاری را کمتر انجام دهید. انتخاب شما روی چگونگی احوال شما تاثیر بر جای می گذارد.

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها