ورود نام‌نویسی

فناوری اطلاعات


آشنایی با اندروید و تمامی نسخه های آن

آشنایی با اندروید و تمامی نسخه های آن

اندروید یکی از سیستم عامل های موبایل است که توسط شرگت گوگل بر پایه ی Kernel لینوکس برای دستگاه هایی با قابیلت لمسی مانند موبایل و تبلت طراحی و پیاده سازی شده است  .
سیستم عامل اندروید بر پایه تماس مستقیم با کاربر است به این معنی که می تواند از طریق لمس کردن،  کشیدن،  ضربه زدن و تکان دادن گوشی باعث حرکت اشیا و انجام عملی شود. همچنین کیبوردی برای گرفتن ورودی از کاربر نیز طراحی شده است
گوگل علاوه بر دستگاه های لمسی، Android TV  را برای تلویزون ها و  Android Auto را برای ماشین ها و Android Wear را برای ساعت های مچی که هر کدام دارای رابط کاربری خاص می باشند عرضه کرده است.
اندروید یک سیستم عامل Open Source یا متن باز است که شما نیز می توانید آن را برای خود شخصی سازی کنید. کدهای سیستم عامل اندروید در مخرن GitHub در دسترس می باشد

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها