ورود نام‌نویسی

راهنما
پنجره جوهری: بهترین شیوه برای کسب خودآگاهی

پنجره جوهری: بهترین شیوه برای کسب خودآگاهی

- آگاهی از ویژگیهای بدنی و جسمانی (کمی چاق‌ام)
- آگاهی از نقاط قوت (خلاقیتم خوب است)
- آگاهی از نقاط ضعف (از حرف زدن در جمع می‌ترسم)
- آگاهی از افکار خود (همیشه شکست می‌خورم)
- آگاهی از باورها و ارزشهای خود (هیچوق محیط را آلوده نمی‌کنم)
- آگاهی از اهداف خود (می‌خواهم اطرافیانم در آرامش باشند)
- آگاهی از اینکه از نظر دیگران چگونه هستید (از نظر دیگران خسیس هستم)
- آگاهی از ابعاد عاطفی‌تان (در روابط خود کمی زود اعتماد می‌کنم چون نیاز به محبت دارم)

وام ازدواج؛‌ شرایط و مدارک دریافت وام ازدواج ۱۵۰ میلیون ریالی

وام ازدواج؛‌ شرایط و مدارک دریافت وام ازدواج ۱۵۰ میلیون ریالی

  • متقاضی وام ازدواج باید تابعیت جمهوری اسلامی داشته باشد.
  • به هر یک از زوجین مبلغ یک صد و پنجاه میلیون ریال تسهیلات ازدواج تعلق خواهد گرفت.
  • همهٔ شهروندان ایرانی مقیم خارج از کشور که یکی از سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی در خارج از کشور، گواهی ازدواج آنان را صادر و مهر کرده باشد، قادر به دریافت وام ازدواج هستند.
  • برای اقلیت‌های دینی، هر سندی که اثبات‌کنندهٔ ازدواج باشد، معادل عقدنامه است و از این متقاضیان نیز می‌توانند در سامانهٔ بانک مرکزی ثبت نام کنند.
  • تمامی متقاضیان وام ازدواج باید کارت ملی داشته باشند. کارت ملی سابق، اعتبار ندارد. پس برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنید.
  • تمامی متقاضیان ثبت‌ نام وام ازدواج باید کدپستی ۱۰ رقمی ارائه کنند.
  • اگر متقاضیان پیشین وام ازدواج، از تسهیلات مربوطه استفاده نکرده باشند، می‌توانند از تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی استفاده کنند.
  • وام ازدواج صرفا به افرادی تعلق می‌گیرد که از مدت وقوع عقد، بیش از بیست و چهار ماه نگذشته باشد. (چه ازدواج اول چه ازدواج دوم)

انواع بیمه تامین اجتماعی؛‌ فرق بیمه بیکاری، بیمه خویش فرما و بیمه مشاغل آزاد

انواع بیمه تامین اجتماعی؛‌ فرق بیمه بیکاری، بیمه خویش فرما و بیمه مشاغل آزاد

انواع بیمه تامین اجتماعی؛‌ فرق بیمه بیکاری، بیمه خویش فرما و بیمه مشاغل آزادپاسخ به ۳۰ سوال متداول درباره ۳ بیمه تامین اجتماعی چند نوع بیمه تأمین اجتماعی داریم بیمه بیکاری چیست بیمه اختیاری چیست شرایط و مدارک دریافت بیمه اختیاری چیست درصد حق بیمهٔ بیکاری چقدر است مزایای استفاده از بیمه بیکاری چیست تفاوت بیمه اختیاری با بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد چیست چه مواردی در بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد ارائه نمی‌شود تفاوت اصلی بیمه اجباری با بیمه اختیاری و بیمه حرف و مشاغل آزاد چیست مهم‌ترین فایده بیمه اجباری به نسبت بیمه اختیاری و بیمه حرف و مشاغل آزاد چیست سابقه بیمه اختیاری و بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد را چه‌گونه می‌توان بررسی کردآیا بیمه بیکاری هم جز سنوات خدمتی محسوب خواهد شد مدت پرداخت بیمه بیکاری برای مجردها و متاهل ها چه تفاوتی با هم دارند مبلغ بیمه بیکاری چقدر است آیا ایرانیان خارج از کشور هم می‌توانند بیمه خویش‌ فرما داشته باشند چه عواملی سبب قطع شدن بیمه بیکاری خواهد شد حداقل سن برای دریافت کد بیمه سازمان تأمین اجتماعی چقدر است

نکات مهم برای انتخاب حلقه ازدواج

نکات مهم برای انتخاب حلقه ازدواج

برای خرید حلقهٔ ازدواج تنها به یک جواهرفروشی بسنده نکنیم و به مرکز فروش جواهرات در نزدیکی محل زندگی‌مان برویم، جایی که در آن بتوانیم انواع گوناگونی از جواهرات را مشاهده کنیم، از جواهرات دسته‌دوم گرفته تا جواهرات گران‌قیمت و لوکس. در مرکز فروش جواهرات می‌توانیم جواهرفروشی‌های فراوانی را در کنار هم مشاهده کنیم و گزینه‌های متنوع‌تر و بیشتری برای انتخاب داریم. بهتر است که به جواهرفروشی‌های قدیمی و باسابقه‌ای مراجعه کنیم که سال‌ها در این حرفه مشغول‌به‌کار بوده‌اند و شناخته‌شده و قابل‌اطمینان هستند. مرکز مشاوره تلفنی شاورنو اپلیکیشن مشاوره تلفنی شاورنو

چطور در شرایط بحرانی درست فکر کنیم؟

چطور در شرایط بحرانی درست فکر کنیم؟

توانایی درست فکر کردن در شرایط بحرانی مهارتی است که خیلی‌ها دنبالش هستند. وقتی بر آن تسلط پیدا کنید، می‌بینید که جواب‌های هوشمندانه‌ای که با نکته‌سنجی می‌دهید درجا اعتبار حرف‌تان را بالا می‌برد.
زمانی که بتوانید افکار و ایده‌هایتان را سریع به صورت گفتار واضح و روشن دربیاورید، ایده‌هایتان بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. خودتان هم قانع‌کننده، قابل اعتماد و مطمئن جلوه می‌کنید.

علائم اولیه سرطان سینه چیست؟

علائم اولیه سرطان سینه چیست؟

علائم اولیه‌ٔ سرطان سینه
سرطان سینه در مراحل اولیه‌اش معمولا علائم خاصی ندارد. اما وقتی تومور رشد می‌کند، ممکن است متوجه علائم زیر شوید:   در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی با مشاوران منتخب و حرفه ای خود مشورت کنید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید.

۷ دلیل برای اینکه بارداری در تابستان را انتخاب کنید

۷ دلیل برای اینکه بارداری در تابستان را انتخاب کنید

وقتی در دوران بارداری قدم می‌زنید، در واقع باری اضافه بر خودتان را هم حمل می‌کنید. این کار هم برای بچه و هم برای مادر فواید زیادی دارد: در نتیجۀ آن قلب بهتر کار می‌کند و اکسیژن‌رسانی به اندام‌ها و ماهیچه‌ها بیشتر می‌شود. این اکسیژن از طریق جفت به جنین هم می‌رسد و برای او بسیار مفید است.» در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی با مشاوران منتخب و حرفه ای خود مشورت کنید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید.

علت اضطراب زنان چیست و چطور می‌توان آن را کنترل کرد؟

علت اضطراب زنان چیست و چطور می‌توان آن را کنترل کرد؟

موفقیت در کار و کسب درآمد کافی، به‌خصوص با بالارفتن سن و پیش‌آمدن بازنشستگی، موضوع اصلی نگرانی‌های زنان است. چنین نگرانی‌هایی در زنان عمیق تر از مردان بروز می‌کند که البته این تفاوت منحصر به موضوع کار و پول نیست. روی‌هم‌رفته،طبق گزارش انجمن اضطراب و افسردگی آمریکا، تشخیص اختلال اضطراب در زنان دو برابر مردان اتفاق می‌افتند.

اخذ پروانه مشاوره خانواده؛ شرایط جدید پذیرش با آزمون و بدون آزمون

اخذ پروانه مشاوره خانواده؛ شرایط جدید پذیرش با آزمون و بدون آزمون

افرادی که خواهان تأسیس مرکز مشاوره خانواده در ۳۱ استان کشور هستند، باید مجوز داشته باشند. این مجوز به افرادی داده می‌شود که صلاحیت علمی‌شان در آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده تأیید شود. مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران این افراد را جذب می‌کند.
همه‌ساله، سازمان سنجش آموزش کشور این آزمون را برگزار می‌کند. آزمون اخذ پروانه در راستای اجرای مادۀ ۴۰ «آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از خانواده» است. این قانون بیست‌وهفتم بهمن‌ماه ۱۳۹۳ تصویب شد. در این مطلب به بخش‌های مهمّ این قانون اشاره می‌کنیم. اگر شما متولد قبل از بیست‌ونهم اسفند ۱۳۶۲ هستید، شرط سنی شرکت در آزمون را دارید.

زبان بدن چیست؟

زبان بدن چیست؟

حالات صورت در زمان بیان احساسات بدن کاملا صحیح و کامل هستند. ترکیب چشم ها، ابروها، لب ها، بینی و حرکات گونه به شکل گیری حالات مختلف برای هر فرد کمک می کند (برای مثال شاد بودن، ناراحتی، افسردگی، عصبانیت، و...)

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...