گوگل ادز، بدون شک بهترین و هدفمندترین سرویس تبلیغاتی در تمام دنیاست. شما با تسلط روی این ابزار می‌توانید نتایجی فوق‌العاده از آن بگیرید.

ثبت نام

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟

 • با مفاهیم و اصطلاحات گوگل ادز آشنا می‌شویم
 • مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های تبلیغات گوگل را می‌شناسیم
 • روش استفاده از تبلیغات گوگل در ایران را می‌آموزیم
 • درک کاملی از انواع تبلیغات در گوگل ادز بدست می‌آوریم
 • نحوۀ کار با گوگل ادز را به صورت کامل یاد می‌گیریم
 • قوانین و چارچوب‌های گوگل ادز را می‌شناسیم
 • سایت خودمان را برای تبلیغات موثر آماده می‌کنیم
 • به درک درستی از ساختار تبلیغ در گوگل ادز می‌رسیم
 • انواع کلمات کلیدی در گوگل ادز را می‌شناسیم
 • نوشتن متن‌های تبلیغ اصولی و جذاب را می‌آموزیم
 • با هزینه‌ها در تبلیغات گوگل آشنا می‌شویم
 • راه‌اندازی انواع کمپین‌ها را یاد می‌گیریم
 • با تمامی تنظیمات گوگل ادز آشنا می‌شویم
 • دقیق‌ترین روش‌های هدفگیری مخاطبان را می‌شناسیم
 • آمارها و ارقام حساب خودمان را تحلیل می‌کنیم
 • بهینه‌سازی انواع کمپین‌ها را یاد می‌گیریم
 • با کمپین‌های ویدئویی، بنری، جیمیل و ... کار می‌کنیم
 • مسیر موفقیت در تبلیغات گوگل را طی می‌کنیم

توضیحات کلی:

این بدون شک، کامل‌ترین دوره آموزش تبلیغات گوگل است. ما تمام آنچه باید بدانید را به شما خواهیم گفت تا ظرف ۱۵ ساعت، تبدیل به یک متخصص واقعی گوگل ادز شوید.

مهمترین نتیجه نهایی این دوره یک چیز است: افزایش فروش قابل توجه یک کسب و کار! دوست دارید به چنین مهارتی مجهز شوید؟


این دورۀ آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

 • صاحبان کسب و کار می‌توانند با تبلیغات گوگل فروش خود را چند برابر کنند.
 • متخصصان بازاریابی و تبلیغات می‌توانند ارزش بیشتری برای مجموعه‌ها بسازند.
 • افراد علاقه‌مند به بازاریابی دیجیتال، می‌توانند یک مهارت درآمدزا را یاد بگیرند.

واقعاً چرا تبلیغات در گوگل؟

سال‌ها تجربه، به ما ثابت کرده که تبلیغات گوگل یکی از بهترین و هدفمندترین روش‌های تبلیغاتی دنیا است!

در طول این همه سال، مشتریان زیادی را دیده‌ایم که در مدت بسیار کوتاهی با استفاده از گوگل ادز فروش خود را چند برابر کرده‌اند. یکی از مشتریان ما به قدری تبلیغاتش موفق بود که به گفته خودش، ۳ نیروی جدید استخدام کرد تا بتواند پاسخگوی مشتریانش باشد! یکی دیگر از مشتریان ما که فروشگاه اینترنتی موبایل بود، توانست در مدت کوتاهی فروش روزانه‌اش را 6 برابر کند! آن هم با هزینه بسیار پایین و حداقلی!

در ادامه دقیق‌تر توضیح دهیم که چرا گوگل ادز می‌تواند کسب و کارتان را متحول کند:

هدفمندتر از تبلیغات گوگل مگر داریم؟!

هدفمندی تبلیغات در گوگل

بدون شک هدفمندترین روش تبلیغاتی در دنیا، گوگل ادز است! هر فردی که تنها یک بار از این سرویس استفاده کرده باشد، با این ادعا موافق خواهد بود. البته اصلاح می‌کنم، هر فردی که بصورت اصولی از این سرویس تبلیغاتی استفاده کرده باشد، با این ادعا موافق خواهد بود.

گوگل ادز به شما اجازه می‌دهد مخاطبان خود را به هدفمندترین شکل ممکن هدفگیری کنید و تبلیغات خود را تنها به افرادی نشان دهید که یک یا تمامی ویژگی‌های زیر را دارا هستند:

 • ردۀ سنی: کسانی که در یک بازۀ سنی مشخص قرار دارند.
 • علایق: کسانی که به یک موضوع مشخص علاقه‌مند هستند.
 • جنسیت: کسانی که جنسیت آنها مونث یا مذکر است.
 • مکان: کسانی که در یک قاره، کشور، شهر یا حتی محله زندگی می‌کنند (البته نه در ایران).
 • دستگاه: کسانی که از کامپیوتر، تبلت یا گوشی استفاده می‌کنند.
 • هدفگیری مجدد (Retargeting): کسانی که قبلاً به سایت یا اپلیکیشن شما سر زده‌اند، اما خرید نکرده‌اند.

هدفمندی تبلیغات در گوگل

در لحظه، جایی دیده شوید که به مشتریان شما، به دنبال‌تان هستند

یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر تبلیغات در گوگل، این است که شما دقیقاً در همان لحظه که مشتریان بالقوه شما به دنبال محصولات و خدمات مورد نظرشان هستند، در مقابل دیدگان‌شان حاضر خواهید بود. درست در همان ثانیه‌ای که مشتری احتمالی شما نیازش را جستجو می‌کند، و چه چیزی بهتر از این؟ در واقع، تبلیغات گوگل یکی از راهکارهای زودبازده تبلیغاتی است. راهکاری که میوۀ آن را همین امروز خواهید چید و لازم نیست برای نتیجه گرفتن آن منتظر بمانید.

فقط به ازای مخاطب هدف خود هزینه پرداخت کنید

هزینه تبلیغات در گوگل

به لطف انواع روش‌های هدفگیری مخاطبان در تبلیغات گوگل، خیا‌ل‌تان راحت خواهد بود که فقط و فقط به ازای مخاطبانی هزینه پرداخت می‌کنید که کلمات مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می‌کنند یا به عبارتی دیگر، در لحظه به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند. این حد از هدفمندی، هیچوقت در هیچ رسانۀ دیگری ممکن نبوده است! همچنین می‌توانید هزینه‌های خود را تنها روی کلماتی متمرکز کنید که فروش بیشتری را برای شما به همراه دارند.

با تبلیغات گوگل مو را از ماست بیرون بکشید!

گوگل ادز با امکانات فوق‌العادۀ خود، شما را از هر گونه گزارشی بی‌نیاز می‌کند. اینکه چقدر هزینه کرده‌اید، چه تعداد ورودی گرفته‌اید، چندبار تبلیغ شما نمایش داده شده و جالب‌تر اینکه به ازای هزینه‌ای که داشته‌اید چه میزان سود عاید شما شده است. به جرأت می‌توان گفت که هیچ گزارشی نیست که شما بخواهید و گوگل ادز شما را ناامید کند! این گزارش‌ها در تحلیل میزان موفقیت و بهینه کردن تبلیغات کمک بسیار زیادی به شما خواهند کرد.

هزینۀ تبلیغات در مشت شماست!

شما می‌توانید قیمت تک تک کلمات را هم به صورت دستی و با میل خودتان تعیین کنید و مطمئن شوید که بابت هر کلیک، هزینۀ معقولی پرداخت می‌کنید. این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند که به بهترین شکل پول خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که هیچ هزینه‌ای هدر نرفته است. بنابراین مهم نیست چقدر بودجه داشته باشید. چه ۵۰ درهم و چه ۵۰۰۰ درهم، می‌توانید متناسب با همان بودجه تبلیغ کنید.

رقبای شما از گوگل ادز استفاده می‌کنند

برای آنکه بفهمید رقبای شما تا چه حد از سرویس گوگل ادز استفاده می‌کنند، کافی است یک کلمۀ کلیدی مرتبط با کسب و کارتان را در سایت گوگل جستجو کنید. برای درک بهتر موضوع، بد نیست بدانید که در صنفی مثل آژانس‌های هواپیمایی بخصوص در روزهای قبل از تعطیلات، ممکن است همزمان بیش از ۳۰ آژانس مسافرتی روی کلمۀ «خرید اینترنتی بلیط» تبلیغات انجام بدهند. همۀ این آژانس‌ها در یک رقابت لحظه‌ای با هم قرار دارند و برای بالاتر بودن در نتایج گوگل یک جنگ تمام عیار راه انداخته‌اند! چرا؟! چون مطمئناً هزینه‌های تبلیغاتشان با نرخ قابل توجهی بازگشت دارد.

چرا دورۀ آموزشی تبلیغات در گوگل شاورنو؟

تبلیغات گوگل ادز رسانه تجارت نوین

هدف ما در این دوره که به بیش از ۱۴ ساعت آموزش اصولی و تخصصی می‌رسد، این بوده که بتوانیم یک راهنمای جامع و ساده برای تبلیغات در گوگل آماده کنیم تا سیستم گوگل ادز را به خوبی بشناسید و به قول معروف فوت کوزه‌گری آن را یاد بگیرید. در ادامه مهم‌ترین مزیت‌های این دورۀ آموزشی را به شما معرفی می‌کنیم:

آموزش قدم به قدم، صفر تا صد

ما در این دورۀ آموزشی از ابتدایی‌ترین مرحله که آموزش نحوۀ راه‌اندازی و شارژ حساب کاربری در گوگل ادز است، کار را شروع کرده‌ایم و در نهایت سر از آموزش استراتژی‌های قیمت گذاری پیچیده‌ای چون Target ROAS در آورده‌ایم! در این دوره، ما مراحل راه‌اندازی انواع کمپین‌ها را قدم به قدم آموزش داده‌ایم و در ادامه به سراغ روش‌های بهینه‌سازی تبلیغات رفته‌ایم.

پوشش تمامی مباحث، بی کم و کاست

در این دوره تمامی مباحث گوگل ادز را پوشش می‌‎دهیم و از خیر هیچ کدام از موضوعات نمی‌گذریم! تک تک مفاهیم، ابزارها، منوها و بخش‌های مختلف گوگل ادز را از کلی‌ترین سطوح تا جزئی‌ترین آن، مورد بررسی قرار داده‌ایم. ما هندوانۀ سربستۀ گوگل ادز را در اندازه‌های مناسب، تکه تکه کرده‌ایم تا به راحتی هرچه تمام‌تر آن را نوش جان کنید!

تکرار و تمرین در حین آموزش

تمرین در آموزش تبلیغات گوگل

بدون تکرار و تمرین، بخش زیادی از آموزش‌ها، عملی نخواهد بود. به عبارتی دیگر در یادگیری، هرچه تکرار و تمرین بیشتری داشته‌ باشید، مهارت بالاتری کسب می‌کنید. بر این اساس، در این دورۀ آموزشی مثال‌های متنوعی را بصورت عملی پیاده‌سازی کرده‌ایم. گاهی پیش آمده که یک مفهوم را چندین و چندبار توضیح داده‌ایم تا با تمرین و تکرار بیشتر، یادگیری شما نیز تکمیل شود و به سطح مهارت مطلوبی در تبلیغات گوگل دست پیدا کنید.

آموزش عملی در کنار مفاهیم تئوری

سال‌ها تجربه به ما ثابت کرده که داشتن درک درست از نحوۀ کار تبلیغات گوگل، به اندازۀ یادگیری فنی کار با پنل گوگل ادز اهمیت دارد. به همین دلیل، قبل از آنکه شما را ناگهان در میان دریای پر تلاتم و عمیق گوگل ادز رها کنیم، ساعت‌ها وقت گذاشتیم تا مطمئن شویم که ابتدا اصول شنا کردن را یاد گرفته‌اید! بنابراین بخش ابتدایی این دوره را تنها با هدف آموزش مفاهیم تئوری و مهم‌ترین اصطلاحات گوگل ادز آماده کرده‌ایم تا مطمئن شویم شما را با آمادگی کامل به سراغ مباحث پیچیده‌تر گوگل ادز می‌فرستیم.

سادگی در توضیح مفاهیم پیچیده

سادگی در آموزش گوگل ادوردز

تمام تلاش ما این بوده که بتوانیم در ساده‌ترین حالت ممکن، پیچیده‌ترین مفاهیم تبلیغات گوگل را به شما آموزش بدهیم. بارها از کیفیت آنچه آموزش داده‌ایم، ناراضی بوده‌ایم و هزینۀ مالی و زمانی آن را به جان خریدیم تا مطمئن شویم هیچ‌کدام از آموزش‌های‌ما، پیچیدگی ندارند.

آموزش کاربردی تبلیغات گوگل در ایران

متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، تبلیغات گوگل در ایران با محدودیت‌هایی رو به رو است. اینکه آیا می‌شود در ایران تبلیغ گوگل انجام داد یا نه، اینکه با چه محدودیت‌هایی مواجه هستیم و مهم‌تر از همۀ این‌ها، اینکه چگونه می‌توانیم با وجود تمام این محدودیت‌ها نهایت استفاده را از این سرویس تبلیغاتی فوق‌العاده ببریم، از جمله سوالاتی هستند که مشتریان‌مان همواره از ما می‌پرسند.

ما در این دوره، تمامی راهکار و ترفندهای لازم برای استفاده از این سرویس تبلیغاتی در ایران را به شما آموزش می‌دهیم. پس خیال‌تان راحت باشد که مباحث آموزشی ما، کاملاً کاربردی و مناسب استفاده برای کسب و کارهای ایرانی است.


چه مدرکی دریافت می‌کنید؟

در پایان این دوره، با شرکت در یک آزمون، می‌توانید مدرک رسمی را دریافت نمایید. این مدرک مورد تائید مجموعه‌های زیادی است.

همچنین، ما مسیر گرفتن مدرک رسمی گوگل را نیز به شما نشان خواهیم داد.

6-2 میلیون تومان

درآمد یک متخصص تبلیغات دیجیتال

درآمد شما چقدر خواهد بود؟

هر چقدر تخصص شما در تبلیغات بیشتر باشد، شرکت‌ها اشتیاق بیشتری به همکاری با شما نشان خواهند داد. یکی از مهمترین مهارت‌های شما هم تبلیغات گوگل است.

توجه داشته باشید که با یادگیری تبلیغات گوگل (به عنوان کامل‌ترین سرویس تبلیغاتی دنیا) عملاً شما طرز کار با سرویس‌های تبلیغات ایرانی و دیگر سرویس‌ها را هم یاد خواهید گرفت.

چرا باید درست و اصولی تبلیغ کردن در گوگل را یاد بگیریم؟

از قدیم گفته‌اند که کاسب باید بالای سر کار خودش باشد! گذر زمان چیزی از درستی این جمله کم نکرده است. یکی از اهداف اصلی ما هم از آماده‌سازی این دوره همین بوده است. اینکه شما توانمند شوید و بدون نیاز به هر شرکت یا فرد دیگری، هزینه‌های تبلیغاتی خودتان را مدیریت کنید. بارها با افرادی صحبت کرده‌ایم که از تبلیغات در گوگل خود بازدهی مناسبی را نداشته‌اند. با کمی بررسی، متوجه شدیم که خودشان با دست خودشان (یا شاید با دست افراد غیر حرفه‌ای) تیشه به ریشۀ سرمایۀ خود زده‌اند!

البته قرار نیست شما فقط و فقط شیوۀ تبلیغ در گوگل را یاد بگیرید، بلکه مهم‌تر از آن، هدف ما آموزش درست و اصولی گوگل ادز به شما است. از این رو تمام هم و غم خود را در این دورۀ آموزشی گذاشته‌ایم تا بهترین و اصولی‌ترین راهکارهای تبلیغات در گوگل را به شما آموزش بدهیم. در ادامه، مهم‌ترین مزیت‌های این دورۀ آموزشی را مختصراً توضیح می‌دهیم:

هزینه‌ای بابت مدیریت پرداخت نخواهید کرد

هزینه مدیریت تبلیغات گوگل

هزینه‌هایی که شما برای تبلیغات گوگل پرداخت می‌کنید، معمولاً از دو بخش شارژ + مدیریت حساب تشکیل می‌شود. در واقع، شما هزینۀ قابل توجهی را بابت مدیریت حساب خود به افراد یا شرکت‌های ارائه‌دهندۀ این خدمات پرداخت می‌کنید. زمانی‌که شما تبلیغات در گوگل را بیاموزید، دیگر هیچ وابستگی به شخص دیگری نخواهید داشت و تنها هزینۀ شارژ حساب خود را پرداخت می‌کنید.

بدون واسطه، از آخرین وضعیت تبلیغات خود مطلع می‌شوید

یکی از دغدغه‌های همیشگی مشتریان ما، این بوده که چطور می‌توانند از آخرین تغییرات، هزینه‌ها، ورودی‌ها و سایر تغییرات کمپین‌های خود باخبر شوند. خب، راه‌های متنوعی برای این کار وجود دارد. اما واقعاً چه راهی مطمئن‌تر از اینکه شما خودتان از زیر  و بم آن باخبر باشید؟! قطعاً در این صورت همه چیز شفاف‌تر خواهد بود و هیچ‌گونه شک و تردیدی از نحوۀ مصرف هزینه‌ها برای‌تان باقی نخواهد ماند.

می‌توانید بصورت مداوم تبلیغات خود را بهینه کنید

پس از مشاهدۀ این دورۀ آموزشی، شما خیلی زود به یک متخصص در تبلیغات گوگل تبدیل می‌شوید. متخصصی که هر لحظه می‌تواند تبلیغات خود را بهینه‌تر کند، تا جایی که به بهترین نتیجه‌ها برسد. شما می‌توانید استراتژی‌‌های قیمت‌گذاری، بودجه، هزینۀ کلمات، میزان، مکان و زمان نمایش تبلیغ و بی‌شمار تنظیمات دیگر را با اختیار خودتان تعیین کنید. در نهایت اینکه ما مطئنیم از این تخصص خود لذت خواهید برد و از توانایی‌ کسب شده حس خوبی خواهید داشت.

شناخت شما از کسب و کارتان بیش‌تر است

کومیک شناخت گوگل ادز

قطعاً شما بهترین گزینه برای مدیریت کسب و کارتان هستید! زیرا بیشتر از هر فرد دیگری، بازار و کسب و کار خود را می‌شناسید. این شناخت بسیار ارزشمند که طی سال‌ها تجربه بدست آمده، می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را به هدفمندترین شکل ممکن هدفگیری کنید و هزینه‌های خود را روی کلماتی متمرکز کنید که طبق تجربه، بازدهی قابل توجهی برای شما داشته‌اند.

هر لحظه که بخواهید، می‌توانید تبلیغات خود را دگرگون کنید!

اگر قبلاً تجربۀ کار با تبلیغات در گوگل را داشته‌اید، حتماً متوجه شده‌اید که بخش زیادی از زمان شما، برای ایجاد هماهنگی با شرکت یا فرد ارائه دهندۀ تبلیغات گوگل صرف می‌شود. حالا اینکه در نهایت، آیا دقیقاً تغییرات مد نظر شما اعمال می‌شود یا خیر، به کنار! یکی دیگر از مزایای یادگیری تبلیغات در گوگل، این است که شما هر زمانی که بخواهید، می‌توانید تغییرات مد نظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن روی کمپین‌های خود اعمال کنید.

در پایان این دورۀ آموزشی، کجا ایستاده‌ایم؟

پس از مشاهدۀ این دوره، شما به یک متخصص تبلیغات در گوگل تبدیل می‌شوید. شما کار با تمامی امکانات، روش‌ها و ابزارهای متعدد گوگل ادز را یاد می‌گیرید و می‌توانید با خیال راحت، تبلیغات خود را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید تبلیغات گوگل دیگر کسب و کارها را مدیریت و از این طریق برای خود درآمد کسب کنید. بطور کلی شما به توانایی‌های زیر می‌رسید:

 • ایجاد ساختار مناسب تبلیغات در گوگل
 • برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای تبلیغات
 • راه‌اندازی انواع کمپین‌های جستجو، نمایش، موبایل و جیمیل
 • تحلیل و تحقیق اصولی کلمات کلیدی
 • نوشتن متن‌های تبلیغ جذاب و کاربردی
 • بهینه‌سازی هزینه‌ها و تبلیغات
 • بکارگیری انواع استراتژی‌های قیمت‌گذاری
 • مدیریت زمان، مکان و دستگاه نمایش تبلیغ
 • بهینه‌سازی و اندازه‌گیری نرخ تبدیل
 • بازاریابی مجدد
 • انواع گزارش‌گیری از گوگل ادز
 • و…

و مهم‌تر از همۀ این‌ها، شما می‌توانید هزینه‌های‌تان را به هدفمندترین شکل ممکن بهینه کنید تا با کمترین و منطقی‌ترین هزینه، به بیشترین میزان فروش دست پیدا کنید.

یادگیری تبلیغات در گوگل

آنچه همراه با این دوره در اختیار شما قرار می‌دهیم

هدف ما در این دوره، آموزش عملی تمامی سرفصل‌های مطرح شده می‌باشد. بنابراین لازم است برای رسیدن به بیشترین میزان بازدهی، همراه با ما حساب کاربری گوگل ادز خود را ایجاد کنید و موارد آموزش داده شده را بصورت عملی تمرین کنید تا بهتر یاد بگیرید.

بر این اساس لازم دانستیم موارد زیر را در اختیار شما قرار دهیم تا بدون هیچ دغدغه‌ای، تمرین کنید، خراب کنید، از نو بسازید و یاد بگیرید!

 • ایبوک تبلیغات در گوگل ادز
 • فایل حاوی اسکریپت‌های مورد استفاده در آموزش
 • شیوه‌نامۀ مشاهدۀ دوره

منتظر چه هستید؟!

همین الان که شما در حال مطالعۀ این مطالب هستید، رقبای شما تبلیغات گوگل خود را شروع کرده‌اند! پس برای آنکه بیش از این از آن‌ها عقب نمانید و البته از آن‌هایی که هنوز تبلیغات گوگل خود را شروع نکرده‌اند جلوتر باشید، همین حالا آستین‌ها را بالا بزنید و یک بار برای همیشه، معضل فروش کم محصولات و خدمات خودتان را حل کنید!

ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا دوره‌ای با کیفیت و درخور اعتماد شما آماده کنیم. صداقت و شفافیت را مبنای کارمان قرار دادیم تا با هرگونه عدم شفافیت و پنهان‌کاری که متاسفانه امروز معضل اصلی کسب و کارهای آنلاین در ایران است، مقابله کنیم و ثابت کنیم که هنوز هم می‌توان تغییری مثبت ایجاد کرد، هرچند کوچک، اما پایدار. البته و صد البته، هیچ کدام این‌ها بدون همکاری و همراهی شما میسر نخواهد بود.

ما قدم به قدم همراه شما هستیم تا مطمئن شویم این دوره بالاترین بازخورد را برای شما به همراه دارد. البته، شما می‌توانید قبل از شروع یادگیری و در صورتی که هنوز هم سوال یا ابهامی برای‌تان باقی مانده، با ما تماس بگیرید تا هر سوالی که در ذهن‌تان باقی مانده را با کمال میل پاسخ دهیم.

ثبت نام


سرفصل ها

مقدمه - آشنایی با تبلیغات در گوگل ادز

قبل از هرچیزی، لازم است به شناخت کافی از مفاهیم، اصطلاحات و نحوۀ کار گوگل ادز برسیم. در انتهای این بخش شما به درک کاملی از سیستم تبلیغاتی گوگل و نحوۀ کار آن دست پیدا می‌کنید.

فصل اول - راه‌اندازی اولین کمپین

در این بخش، قدم به قدم اولین کمپین تبلیغاتی خود در گوگل ادز را راه‌اندازی می‌کنیم و تمامی مراحل آن، از انتخاب تنظیمات و کلمات کلیدی مناسب گرفته تا راه‌اندازی گروه‌های تبلیغاتی و نوشتن متن‌های تبلیغ را به همراه جزئیات کامل یاد می‌گیریم.

فصل دوم - تنظیمات اصلی گوگل ادز

در این بخش، مهم‌ترین تنظیمات و بخش‌های گوگل ادز را به شما آموزش می‌دهیم تا با دید بازتری ادامۀ آموزش را مشاهده کنید. به مرور زمان تمامی بخش‌های توضیح داده شده را با بصورت مجزا و با جزئیات کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

فصل سوم - تکمیل و بهینه‌سازی اولین کمپین

در این فصل، نحوۀ تکمیل کمپین تبلیغاتی خود را یاد می‌گیریم تا در نتیجۀ آن بتوانیم کیفیت تبلیغات خودمان را افزایش دهیم. همچنین با مهم‌ترین تنظیمات آن آشنا می‌شویم و فرایند بهینه‌سازی تبلیغات را شروع می‌کنیم.

فصل چهارم - افزونه‌های گوگل ادز

در این قسمت، تمامی افزونه‌های گوگل ادز را به شما آموزش می‌دهیم و کاربرد هر کدام را با مثال‌های عملی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فصل پنجم - ویرایش و تکمیل کمپین دوم

برای آنکه موارد آموزش داده شده را بار دیگر مرور کنیم و از یاد گیری آن‌ها مطمئن شویم، کمپین دیگری راه‌اندازی و بهینه‌سازی می‌کنیم. در این قسمت علاوه بر مرور مباحث قبلی، با قسمت‌ها و ابزارهای مفید و کاربردی گوگل ادز بیش از پیش آشنا می‌شویم.

فصل ششم - اتوماسیون

در این فصل، دو حالت اتوماسیون در گوگل ادز، یعنی استفاده از قوانین اتوماتیک (Automated rules) و اسکریپت‌ها (Scripts) را با مثال‌های واقعی به شما آموزش می‌دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید تبلیغات خود را بهینه‌سازی کنید.

فصل هفتم - راه‌اندازی کانورشن

در این بخش به یکی از مهم‌ترین مباحث گوگل ادز، یعنی راه‌اندازی نرخ تبدیل می‌پردازیم و یاد می‌گیریم که نرخ تبدیل چیست و چگونه، کی و کجا لازم است رصد کردن نرخ تبدیل را برای سایت خود فعال کنیم تا در نتیجۀ آن به هدفمندترین شکل ممکن هزینه کنیم.

فصل هشتم - استراتژی‌های قیمت‌گذاری

در این بخش با تمامی استراتژی‌های قیمت‌گذاری و انواع آن در گوگل ادز آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم که هر کدام از آن‌ها چه کاربرد و مزایایی دارند و چه زمانی باید از آن‌ها استفاده کنیم.

فصل نهم - آزمون A/B در گوگل ادز

در این بخش با یکی از امکانات بسیار مفید و پرکاربرد گوگل ادز، یعنی آزمون A/B یا Draft & Experiment آشنا می‌شویم. با استفاده از این ویژگی، می‌توانیم مطمئن شویم که تنظیمات فعلی کمپین ما مناسب است یا اینکه برای بهتر نتیجه گرفتن، به تغییراتی نیاز دارد.

فصل دهم - راه‌اندازی تبلیغ داینامیک

تبلیغات داینامیک یکی از روش‌های بسیار جالب و پرکاربرد تبلیغات در گوگل ادز می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید تمامی صفحات سایت یا صفحات مورد نظر خودتان را هدفگیری کنید و کاربر را مستقیماً به صفحه‌ای از سایت‌تان بفرستید که دقیقاً به دنبال محصولات و خدمات ارائه شده در آن صفحه است. بخصوص اگر فروشگاهی اینترنتی دارید، یادگیری این روش تبلیغاتی برای شما بسیار موثر خواهد بود.

فصل یازدهم - انواع دسترسی‌ها به حساب کاربری

در این بخش، انواع دسترسی‌ها به حساب کاربری گوگل ادز را یاد می‌گیریم و میزان دسترسی هر کاربر به حساب کاربری خودمان را با توجه با انواع آن مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فصل دوازدهم - گزارش‌گیری در گوگل ادز

در این بخش با انواع روش‌های گزارش‌گیری آشنا می‌شویم و نحوۀ استفاده از گزارش‌های آمادۀ گوگل ادز را یاد می‌گیریم. همچنین یاد می‌گیریم که چگونه گزارش دلخواه خودمان را ایجاد و در نهایت گزارش‌های ایجاد شده را دانلود و یا برای سایر کاربران ارسال کنیم.

فصل سیزدهم - بررسی هزینه‌ها و پرداخت‌ها

بررسی هزینه‌ها در گوگل ادز اهمیت و حساسیت فوق‌العاده‌ بالایی دارد. به همین دلیل، در این بخش یاد می‌گیریم که گونه از روند هزینه‌ها، میزان شارژ باقی مانده و سایر اطلاعات پرداختی در تبلیغات خود مطلع شویم.

فصل چهاردهم - آموزش استفاده از کیوورد پلنر

کیورد پلنر یکی از بهترین ابزارهای گوگل ادز است که با استفاده از آن می‌توانیم کلمات مرتبط با کمپین خود را پیدا کنیم، از سابقۀ جستجوی‌شان در گذشته مطلع شویم و از روند آن در آینده مطلع شویم. در این بخش، استفاده از این ابزار را بطور کامل یاد می‌گیریم تا بتوانیم بهتر برای کمپین خود برنامه‌ریزی کنیم و کلمات کلیدی مناسب کمپین‌های خود را بیابیم.

فصل پانزدهم - بررسی جایگاه تبلیغ در گوگل

در این بخش یاد می‌گیریم

فصل شانزدهم - ریمارکتینگ در گوگل ادز

در این بخش، بازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ در گوگل ادز را بطور کامل یاد می‌گیریم و با نحوۀ ایجاد انواع لیست مخاطب آشنا می‌شویم تا از این طریق شانس فروش خودمان را چند برابر کنیم.

فصل هفدهم - راه‌اندازی کمپین دیسپلی

در این بخش، قدم به قدم کمپین نمایش یا دیسپلی در گوگل ادز را راه‌اندازی می‌کنیم و با انواع تنظمات و روش‌های هدفگیری مخاطبان آشنا می‌شویم. همچنین نحوۀ راه‌اندازی تبلیغات بنری را یاد گرفته و از لیست‌های ریمارکتینگ برای هدفگیری کمپین دیسپلی خود استفاده می‌کنیم.

فصل هجدهم - بازبینی و آموزش برخی تنظیمات

در این فصل موارد آموزش داده شده را مرور می‌کنیم تا مطمئن شویم مباحث قبلی را به خوبی یاد گرفته‌ایم. همچنین سایر تنظیمات در گوگل ادز را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فصل نوزدهم - آموزش تکمیلی تنظیمات و ابزارها

در این بخش، سایر تنظیماتی که در مباحث قبلی به آن‌ها اشاره نشده را مورد بررسی قرار می‌دهیم. همچنین نحوۀ استفاده از سایر ابزارها و ویژگی‌هایی که در قسمت Tools گوگل ادز وجود دارند را یاد می‌گیریم.

فصل بیستم - راه‌اندازی کمپین جیمیل

در این فصل، نحوۀ راه‌اندازی کمپین‌های جیمیلی در گوگل ادز را قدم به قدم یاد می‌گیریم و از لیست‌های ریمارکتینگ خود برای هدفگیری استفاده می‌کنیم.

فصل بیست و یکم - راه‌اندازی کمپین نصب اپلیکیشن

در این فصل، نحوۀ راه‌اندازی کمپین‌های نصب اپلیکیشن در گوگل ادز را قدم به قدم یاد می‌گیریم. در نهایت شما می‌توانید کمپینی بهینه و مناسب برای اپلیکیشن خود راه‌اندازی و از طریق آن نصب اپلیکیشن خود را به طرز چشمگیر و با هزینۀ بسیار مناسب افزایش دهید.

ثبت نام

توجه: مطالب سایت شاورنو تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی و یا قطعی و یا تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک، کارشناس، وکیل، مشاور روانشناسی یا روانپزشک و یا حتی متخصص دانست.

در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی با متخصصین و مشاوران منتخب و حرفه ای خود مشورت کنید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید.

مرکز مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی شارونو

اپلیکیشن مشاوره تلفنی شاورنو

مشاوره فردی

مشاوره روانشناسی

مشاوره پزشکی

مشاوره مالی

مشاوره اقتصادی

مشاوره جنسی

سکس تراپی

مشاوره زناشویی

مشاوره خودارضایی