ورود نام‌نویسی

آموزش


چگونه با یک شنونده بد، کار کنیم؟!

چگونه با یک شنونده بد، کار کنیم؟!

"سابینا نواز"، مدیر عامل یک شرکت جهانی و مربی اجرایی ، می گوید: " برخورد با همکارانی که شنونده خوبی نیستند، سخت و ناامید کننده است. وقتی کسی بطور کامل در گفتگو حضور نداشته باشد، کیفیت آنچه را که می گویید، پایین می آورد. بعنوان مثال، ممکن است باعث شود شما رشته افکار خود را از دست بدهید یا آنچه را که در ابتدا برای گفتگو برنامه ریزی کرده اید، پایمال کنید. همچنین ممکن است فکرتان به این سمت برود که چرا این اتفاق می افتد؟ شما ممکن است برداشت شخصی کرده و فکر کنید: "همکار من بسیار متکبر است."
به گفته "کریستین ریوردان"، رئیس دانشگاه آدلفی و مربی رهبری، مشکلات بالقوه به سوء تفاهم و احساسات ناگوار محدود نمی شود. همکاری که خوب نمی شنود همچنین می تواند موجب بروز پیامدهای بسیار منفی ای از یک موضع عملیاتی شود - اغلب اشتباهات زیادی وجود دارد زیرا پروژه ها بدرستی اجرا نمی شوند. بنابراین لازم است که به این مساله توجه کنیم.

شخصیت شما چه رنگی است؟

شخصیت شما چه رنگی است؟

درس های زندگی برای قرمزها
  • با دیگران به صورت عاطفی و اجتماعی ارتباط برقرار کنید.
  • باور داشته باشید که افراد دیگر نیز کارها را درست انجام می دهند.
  • هنگام هدف گذاری، هدف ها را از کاری که برای دیگران انجام می دهید، جدا کنید.
  • از سرزنش دیگران وقتی که نتوانستند تعهدات شما را برآورده کنند خودداری کنید.
  • به مشکلات خود دقیق فکر کرده و توصیه دیگران را در نظر بگیرید.
  • نمی توانید همه کارها را خودتان انجام دهید.
  • وقتی خواسته های خود را بر زمان دیگران تحمیل می کنید، مواظب باشید.  

اینفوگراف: شغل متناسب با تیپ شخصیتی شما

اینفوگراف: شغل متناسب با تیپ شخصیتی شما

تیپ ENFJ انسانی علاقمند و مهربان است و به کیفیات تحسین برانگیز دیگران توجه می‌کند. او می‌تواند با اشخاص مختلفی در ارتباط باشد. تیپ ENFJ ارتباط برقرار کننده‌ای عالی، رهبری طبیعی و در انگیزه دادن و متقاعده کردن دیگران از مهارت فراوان برخوردار است. در محل کار او احتمالاً تمایل زیادی به موفقیت داشته و دوست دارد به خواسته‌هایش برسد. این تیپ آگاه، منظم، هدف‌گرا و قاطع است و از دیگران هم همین انتظار را دارد.

تحلیل تیپ های شخصیتی (MBTI)

تحلیل تیپ های شخصیتی (MBTI)

نخواهید که همه کارها را بکنید. بعضی از کارها را بعداً هم می‌توانید انجام دهید و بعضی از کارها اصولاً می‌توانند انجام نشوند.سعی کنید از میزان استرس خود بکاهید و به آنچه تاکنون به آن رسیده‌اید رضایت بدهید.آرامش داشتن را بیاموزید.به این توجه کنید که چه فعالیت‌هایی برای شما لذت بخش‌تر هستند.سعی کنید به تأیید دیگران وابسته نشوید. به آنچه خودتان به آن بها می‌دهید بیشتر توجه کنید.بیاموزید که با تعارض‌ها روبه رو شوید.با آنکه شما می‌خواهید در شرایط هماهنگی بسر ببرید، از روبه رو شدن با مشکلات طفره نروید.بیش از اندازه نگران خواسته‌های دیگران نباشید. بدانید که شما نمی‌توانید همه خواسته‌های دیگران را بر آورده کنید.بیاموزید به همان اندازه که از دیگران حمایت می‌کنید از آنها حمایت بخواهید.مراقب باشید که در صحبت کردن خود چاپلوسی نکنید.بیاموزید که توصیه و نصیحت بپذیرید، تنها نصیحت نکنید.زود هنگام تصمیم‌گیری نکنید.به تفاوت احساسات واقعی خود و احساساتی که نشان می‌دهید توجه داشته باشید.برای مهربانی، پشتکار، گرمی، حساسیت، خوش بینی، همدلی، رهبری و بینش و بصیرت خود ارزش قائل شوید

شناخت افراد کنترل گر : نحوه ی استفاده از قدرت

شناخت افراد کنترل گر : نحوه ی استفاده از قدرت

کنترل کننده به محض این که کمی قدرتمند شود، قدرت خود را به شیوه ای ظالمانه و افراطی به کار می گیرد. یکی از ویژگی های بازر او این است که دوست دارد اطرافش پر از افراد ناکارآمد باشد. شاید به نظر عجیب برسد، اما او بدون دلیل چنین کاری را نمی کند. او با پاداش دادن به کسانی که بد کار می کنند، وجود متحدانی را که بدون او هیچ چیز نیستند برای خودش تضمین می کند. به علاوه، او از این افراد به منزله فیوز استفاده می کند که به وقتش یعنی به محض این که مشکلی او را تهدید کرد یا مستقیما او را زیر سوال برد، آن فیوز می پرد.

آموزش جنسی از کودکی مانع آسیب‌های جنسی می‌شود؟

آموزش جنسی از کودکی مانع آسیب‌های جنسی می‌شود؟

در ششمین مناظره دو گروه "راه سبز امید" از اصفهان به عنوان موافق و "شهید دیالمه" از استان مازندران به عنوان مخالف بر سر گزاره "برای جلوگیری از آسیب‌های جنسی در جامعه باید آموزش‌های مربوط به این حوزه از سنین کودکی شروع شود" به مناظره پرداختند.
گروه راه سبز امید در ابتدای این مناظره به تعریف واژگان کودکی و آسیب جنسی پرداخت و گفت: این بحث مهمترین نهاد جامعه یعنی خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آسیب جنسی یعنی درگیر کردن کودک در فعالیتی که باعث ارضای جنسی یک فرد شود و کودک بنا به تعریف یونیسف یعنی فرد زیر هشت سال.

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...