ورود نام‌نویسی

روابط زناشویی و بارداری


روابط زناشویی و بارداری


چگونه مردان می توانند رابطه جنسی خود را بهبود ببخشند؟

چگونه مردان می توانند رابطه جنسی خود را بهبود ببخشند؟

مردان که می خواهند در طول مقاربت طولانی تر بمانند می توانند از روش توقف استفاده کنند. برای استفاده از این تکنیک، هر زمان که تخمک گذاری قریب الوقوع باشد، فعالیت جنسی قطع شود. نفس عمیق بکشید و دوباره به آرامی شروع کنید، سپس توقف کنید تا تا زمانی که به حالت مطلوب برسید، انزال به تاخیر بیاندازید. این روش می تواند به بدن کمک کند تا از انزال زود هنگام جلوگیری شود و حتی در طول فعالیت های شدید جنسی، احساس راحتی بیشتری را با انزال نداشته باشد.

چطور دختران را برای دوران بلوغ آماده کنیم؟

چطور دختران را برای دوران بلوغ آماده کنیم؟

پژوهشگران بنابر بررسی‌های خود دریافته‌اند تعداد بسیار زیادی از دختران ۱۰ تا ۱۴ساله، دربارۀ قاعدگی زنان و تغییراتی که در بدن‌شان رخ می‌دهد و همچنین سلامت تناسلی‌شان آگاهی نداشته‌اند. در ضمن، دسته‌ای دیگر از دختران که از مادر، خواهر یا معلم‌شان اطلاعاتی دربارۀ بلوغ و قاعدگی گرفته بودند، می‌گفتند که آن اطلاعات یا کافی و صحیح نبود یا خیلی دیر به آنها گفته شده بود.
علاوه بر‌ آن، برخی از دخترها با دیدن نخستین دورۀ قاعدگی خود وحشت‌زده یا روان‌رنجور یا شرمنده شده بودند. بیشتر اوقات، چنین احساساتی به ناآمادگی برای ورود به دوران بلوغ مربوط می‌شد. گاهی‌اوقات برخی از این دختران هنگام قاعدگی نمی‌دانستند که چه اتفاقی برای بدن‌شان افتاده است، چه برسد به اینکه چگونه جریان خون را کنترل کنند.

انزال زودرس در زنان - انواع ارگاسم زنان

انزال زودرس در زنان - انواع ارگاسم زنان

نقطه ی G در سال 1950 شناخته شد اما وجود داشتن ان هنوز هم باعث بحث و اختلافات زیادی می شود.برخی بر این باورند نقطه ی G تنها امتداد مهبل است. برخی دیگر فکر می کنند حسی که زیر این نقطه وجود دارد تنها برای تولید کنندگان اسباب بازی های جنسی مفید است.این باور وجود دارد که نقطه ی G در جلوی دیواره ی مهبل و با فاصله ی 2 تا 3 سانتی متر از ورودی واژن جای دارد. با لمس این نقطه شما حس می کنید نقطه ی سفتی زیر دستتان قرار دارد و فشار دادن آن باعث حس ادرار کامل می شود. اما بعد از کمی زمان این حس ناپدید خواهد شد.در پوزیشن هایی خاص، تحریک نقطه ی G باعث حس شدیدی خواهد شد. حدود سی درصد از زنان می گویند ارگاسم واژینال و انقباض ماهیچه های لگنی با تحریک نقطه ی G در طول رابطه ی جنسی برای ان ها حاصل می شود.

درمان گیاهی برای زودانزالی

درمان گیاهی برای زودانزالی

زمان مشخصی وجود ندارد که در آن یک مرد باید ارضا شود. اما اگر قبل از دخول یا چند دقیقه بعد از شروع رابطه به انزال برسید احتمالا خیلی زود است.
این مسئله یک مشکل خواهد بود زیرا با انزال شما حالت نعوظ خود را از دست داده و نمی توانید دیگر به رابطه ی جنسی ادامه دهید. شما و همستران شاید حس کنید زمان کافی نداشته اید تا از این رابطه لذت ببرید.
این یک مشکل متداول برای مردان است. چیزی حدود 30 تا 40 درصد از مردان در بخشی از زندگی خود این مشکل را تجربه کرده اند. بنابراین به یاد داشته باشید – اگر گه گاه این مشکل برای شما پیش می آید چیزی نیست که بخواهید نگران آن باشید.

۱۹ باور غلط جنسی آقایان در مورد رابطه زناشویی

۱۹ باور غلط جنسی آقایان در مورد رابطه زناشویی

۱۹ باور غلط جنسی آقایان در مورد رابطه زناشویی - گفت و گوی جنسی - شرایط برقراری ارتباط جنسی - ارتباط مستقیم سکس با نعوظ - احساسات و غرائز و امیال جنسی - ارتباط مستقیم طول آلت تناسلی با کیفیت سکس - انجام رابطه زناشویی حداقل یک مرتبه در شبانه روز - مقررات انجام سکس - انجام رابطه های مکرر باعث ایجاد مشکلات فیزیکی برای مرد می‌شود - آمادگی کامل زن در برقراری روابط زناشویی - عدم نیاز مردان به مقدمات پیش از انجام سکس - نیاز مردان به مقدمات پیش از انجام سکس - کاهش لذت جنسی در صورت استفاده از روش های پیشگیری از بارداری - رابطه جنسی طولانی مدت - راهکار درمانی برای زود انزالی - امکان رابطه جنسی در صورت داشتن ناتوانی جنسی - انزال به معنی اتمام رابطه زناشویی - آغاز همیشگی رابطه زناشویی توسط مردان - افزایش لذت روابط زناشویی با استفاده از داروهای محرک - افزایش کارکرد جنسی مردان با تماشای فیلم های پورن - آقایان و خانمها بایستی همزمان به ارگاسم برسند

آیا بعد از خیانت همسرتان همچنان باید به او اعتماد کنید؟

آیا بعد از خیانت همسرتان همچنان باید به او اعتماد کنید؟

وقتی در بحث با شوهرتان، تماس‌های تلفنی او را پیش کشیدید، او اطلاعات مهمی را با شما درمیان گذاشت: او به شما دربارۀ این رابطه چیزی نگفته بود، چون می‌ترسید که شما واکنش بدی نشان دهید. در حال‌ حاضر، شما به همسرتان اعتماد ندارید اما او نیز ممکن است به شما اعتماد نداشته باشد. او ممکن است نتواند به ظرفیت‌تان برای تحمل ابراز حقیقتش اعتماد کند؛ پس نمی‌تواند آزادانه آن را با شما در میان بگذارد.

علت ترشحات واژن و راه‌های درمان آن

علت ترشحات واژن و راه‌های درمان آن

علت ترشحات واژن و راه‌های درمان آن علائم عفونت واژن؛ علت، انواع و درمان عفونت واژن پره اکلامپسی چیست؛ علت، علائم و راه‌های درمان آندرمان خارش واژن؛ بهترین درمان‌های خانگی و علت خارش واژن انواع ترشحات واژن ترشحات سفید‌ واژن ترشحات شفاف و روان واژن ترشحات شفاف و کش‌ سان واژن ترشحات قهوه‌ای یا خون‌ آلود واژن علائم التهاب دهانه رحم، علل، تشخیص و پیشگیری از آن ترشحات زرد یا سبز واژن واژینوز باکتریال

علائم اعتیاد جنسی؛ مشکلات جانبی، روش‌های تشخیص و درمان آن

علائم اعتیاد جنسی؛ مشکلات جانبی، روش‌های تشخیص و درمان آن

بیش فعالی جنسی وضعیتی است که تواناییِ کنترل و مدیریتِ فعالیت‌های جنسی را از فرد سلب می‌کند. افکار جنسیِ دائمی توانایی کار‌کردن، حفظ ارتباطات و انجام فعالیت‌های روزمره را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.
اعتیاد جنسی را وابستگی جنسی، بیش‌فعالی جنسی و رفتار جنسیِ اجباری نیز می‌نامند. بیش فعالی جنسی در زنان، «نیفومانی» (شهوت شدید زنانه) و در مردان، «ساتیریازیس» (شهوت و نعوظ شدید مردانه) نیز نامیده می‌شود.

۷ دلیل برای اینکه بارداری در تابستان را انتخاب کنید

۷ دلیل برای اینکه بارداری در تابستان را انتخاب کنید

وقتی در دوران بارداری قدم می‌زنید، در واقع باری اضافه بر خودتان را هم حمل می‌کنید. این کار هم برای بچه و هم برای مادر فواید زیادی دارد: در نتیجۀ آن قلب بهتر کار می‌کند و اکسیژن‌رسانی به اندام‌ها و ماهیچه‌ها بیشتر می‌شود. این اکسیژن از طریق جفت به جنین هم می‌رسد و برای او بسیار مفید است.» در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی با مشاوران منتخب و حرفه ای خود مشورت کنید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید.

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها