ورود نام‌نویسی

درباره ما


شاورنو همراه هوشمند شما


شاورنو همراه هوشمند شما


شاورنو سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمندی  است که با هدف خدمت رسانی و افزایش سطح فرهنگی و دانش جامعه و رویکرد مشاوره تخصصی و کاربردی برای رشد و شکوفایی جمعی آفریده شده است. مرکز مشاوره تلفنی شاورنو امکاناتی را فراهم نموده تا تک تک اعضای جامعه، چه در شهر های بزرگ و چه در دور افتاده ترین نقاط دنیا ، با هرگونه امکانات و توان مالی ، با هر سطح علمی بتوانند به صورت عادلانه از خدمات این مرکز مشاوره تلفنی و مشاوران و کارشناسان متمایز آن، در در حوزه های  مختلف  مهندسی، حقوقی، اقتصادی، پزشکی و روانشناسی با هزینه ای منطقی ، در سریعترین زمان و به راحتی  بهره مند شوند و مشاوره تلفنی دریافت نمایند . سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو با به کارگیری آخرین فناوری های روز اطلاعاتی، تجهیزات هوشمند و پیشرفته و شناسایی و گردآوری حرفه ای ترین کارشناسان و مشاوران در حوزه های مختلف، زمینه ی تصمیم گیری، انتخاب و پیمایش راه و مسیر صحیح و سریع را برای تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ ها را برای پرسش ها و چالش های خود دریافت کنند. مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو همچنین سامانه ای هوشمند برای حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه هاست . مشاوران با پیوستن به خانواده صمیمی شاورنو امکان ارائه خدمات مشاروه تلفنی و معرفی محصولات مشاوره ای خود را ، به راحتی و با سرعت بالا خواهند داشت. 


مشاوره تلفنی

شما گرامیان می توانید در هر ساعت و در هر مکانی به صورت آگاهانه مشاور و کارشناس خود را انتخاب نمایید و از خدمات او بهره مند شوید. سامانه هوشمند و مرکز مشاوره تلفنی شاورنو این امکان را به راحتی و با سرعت در اختیار شما قرار می دهد.

 

برتری های سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو

 1. خانواده بزرگ و صمیمی شاورنو همواره و در هر شرایطی همراه شما خواهد بود و شما کاربران گرامی حضور گرم و موثر این مشاوران و کارشناسان را در هر زمان کنار خود خواهید داشت. 
 2. در هر حوزه ای شما دسترسی به تعداد زیادی مشاور و کارشناس خواهید داشت و می توانید مسائل خود را به راحتی مطرح نمایید.
 3. احترام به حریم شخصی از اصول این مرکز مشاوره تلفنی می باشد و شما گرامیان می توانید در دریافت خدمات خود از این مرکز مشاوره تلفنی ناشناس باقی بمانید، اگر برایتان مهم است.
 4. فواصل مکانی و زمانی در این سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو رنگ می بازند. از هر مکان و در هر زمان می توانید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید. در این سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند دورها هم نزدیک هستند. ما با هم زمان می سازیم.
 5. از امکانات و ویژگی های کاربردی سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو بستر پرسش و پاسخ می باشد. شما گرامیان همواره می توانید تنها با پرسیدن  پرسش های خود و دریافت پاسخ از سوی کارشناسان و مشاوران منتخبتان به راحتی و در محیطی امن و بدون نگرانی، مشکلتتان را برطرف نمایید. ما به شما این اطمینان را می دهیم از گفتگو ها و پرسش ها و پاسخ های شما به خوبی حراست می کنیم.
 6. بر خلاف برخی مراکز مشاوره تلفنی که هدف خود را  فقط بر درآمد زایی و سود اقتصادی قرار می دهند و با طولانی کردن زمان و تعداد جلسات و همینطور تماس ها سعی در کسب درآمد بیشتر دارند، نخستین هدف سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو ارائه راهکارها و کسب نتیجه مطلوب در بهترین زمان ممکن برای شما گرامیان می باشد و در این راستا از همه توان خود استفاده خواهد کرد و هرگز به خاطر مسائل مادی، بی جهت جلسات طولانی نخواهد شد و هزینه ای تحمیل نمی گردد.
 7. با توجه به زیرساخت ها و امکانات پیشرفته سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو حتی برای كسانی كه توانایی سفر (جابه جایی) را ندارند ارائه خدمات مشاوره ای به ساده ترین شکل و با بالاترین کیفیت فراهم گردیده و سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو گزینه ای بسیار ایده آل برای آنان خواهد بود.
 8. اگر در اطراف خود و محیط زندگی­تان مشاوران خوبی سراغ ندارید، با سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به کارشناسان و مشاوران حرفه ای در هر نقظه ای دسترسی داشته باشید و فرصتها، انتخابهای بهتر و بیشتری خواهید داشت.
 9. سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو امکانات متعددی را برای شما فراهم نموده است. هر کاربر می تواند با توجه به نیاز و درخواست خود شیوه های مختلف و جدیدی را برای دریافت خدمات مشاوره ای خود انتخاب نماید. مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری، مشاوره گروهی و مشاوره های هوشمند تنها بخش کوچکی از این اقیانوس بزرگ است.

 

مزایای فردی مشاوره تلفنی روانشناسی

 • اگر همسر، دوست یا فرزندتان انگیزه ه­ایی برای حضور در مرکز مشاوره را ندارد، از طریق سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید به راحتی از خدمات مشاوره تلفنی استفاده نمایید و کیفیت روابط خود را ارتقا دهید. 
 • شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در برخی شرایط دریافت خدمات مشاوره حضوری سخت و دشوار باشد. با سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو می توانید حتی در سخت­ ترین، بحرانی ترین و  ناراحت کننده ترین  شرایط روحی نیز، احساس تنهایی نخواهید کرد و می توانید به سرعت در مسیر پیشرفت زندگی خود گام بردارید.
 • دریافت خدمات مشاوره تلفنی با استفاده از سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو به شما احساس كنترل و مدیریت درست زندگی و اهدافتان را می دهد و احساس اینکه دارید كاری مثبت انجام می دهید و آرامشی که از آن پیدا خواهید کرد.
 • در برخی مواقع ما نیاز داریم به سرعت و در کوتاهترین زمان ممکن تصمیم گیری هایی داشته باشیم که بعضی مواقع این تصمیم گیری ها برای ما سخت و دشوار خواهد بود. اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد و با سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو برای تصمیم­ گیری ­های لحظه ای و آنی، بهترین و سریعترین امکان مشورت مفید و موثر را خواهید داشت.
 • در سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو با اطمینان می توانید با فردی دارای دانش و تجربه کافی صحبت كنید كه شما را درک می كند و شما را قضاوت نخواهد كرد.
 • در سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو کارشناسان و مشاوران با دانش و تجربه به شما كمک می كنند از دریچه و زاویه ای جدید به مشكلات و مسائل خود نگاه كنید و راهی تازه و درست را پیدا کنید. در پیمودن این مسیر هرگز تنها نخواهید بود.
 • با سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو در پایان مكالمه و گفتگوی خود، شما احساس می كنید باری از روی دوشتان برداشته شده است و اکنون با فکری باز می توانید به ساخت و ساز زندگی خود ادامه دهید.
 • بعد از دریافت خدمات مشاوره ای از سامانه و مرکز مشاوره هوشمند شاورنو احساس بهتر و خوش بینانه تری خواهید یافت و حس آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

 

محدودیت‌­های مشاوره تلفنی روانشناسی

 • ما در سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو با شما صادق هستیم. در خدمات مشاوره تلفنی، مشاور قادر به دیدن ارتباط غیر كلامی شما نیست و بسیاری از نشانه های مهم را از دست می دهد ولی برای آن نیز ما راه حل هایی داریم.
 • در خدمات مشاوره تلفنی، کارشناسان و مشاوران اطلاعات محدودی در مورد مشكلات شما خواهند داشت مگر اینكه به جلسات خود با اراده ادامه دهید.
 • در خدمات مشاوره تلفنی اگر كسی تمایل به خودكشی داشته باشد فرصتی برای كمك نیست.

 

چه چیزهایی را باید به مشاور خود بگوید؟

اطلاعات بیشتر، خدمات موثرتر

 • نخستین تصمیمی كه باید هر کاربر و یا مراجعی بگیرد این است كه آیا می خواهد ناشناس بماند یا خیر. 

نخستین چیزی كه کارشناس و مشاور از شما می پرسد این است كه شما برای چه تماس گرفته اید همین طور ممكن است علاقه مند به مسائل زیر باشد:

 • وضعیت تأهل و سن كودكانتان (اگر داشته باشید)
 • اطلاعاتی در مورد: سابقه خانوادگی، شغلی، تحصیلی، مذهبی و …
 • اطلاعات مختصری در مورد روابطتان
 • اگر كاری برای حل مشكلتان تا بحال انجام داده اید (نگران نباشید شما را قضاوت نمی كنند)
 • وضعیت پزشكی فعلی
 • داروهایی كه مصرف می كنید

 

آماده سازی جهت دریافت خدمات مشاوره تلفنی

 • زمان خود را مدیریت کنید. هنگام تماس، زمان کافی داشته باشید.
 • در مکانی خلوت و راحت اقدام به دریافت خدمات مشاوره تلفنی و  تماس کنید.
 • مطمئن باشید که کسی مكالمات شما را گوش نمی دهد.
 • كاغذ و قلم كنارتان باشد كه اگر لازم بود نكاتی را یادداشت كنید.

یادآوری

در نهایت باید این نکته را یادآور شویم که از مشاوره تلفنی برای رواندرمانی استفاده نمی شود. بسیاری از مردم بطور روزانه پرسش هایی در حیطه مختلف از جمله روانشناسی به ذهنشان خطور می کند و با مسائلی و مشکلاتی مواجه می شوند که با یک مشورت ساده و توضیح کامل از سوی یک کارشناس و روانشناس حرفه ای قابل حل هست و نیاز به رواندرمانی ندارد، مانند یک پرسش در مورد کودک و نگرانی هایی که برای والدین پیش می آید که با دادن اطلاعات در خصوص رشد طبیعی فرزندشان نگرانی برطرف خواهد شد. و در مواقعی که مشاور برحسب تجربه احساس کند در پس پرسش یک کاربر، مشکل عمیقی وجود دارد، به آن فرد توصیه می شود برای مشاوره حضوری اقدام کند تا در کلینیک تخصصی به مشکلش پرداخته شود.

شماره تماس سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو: 02128425661

پشتیبان سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو 24 ساعته: داخلی "0"


شبکه های اجتماعی: SHAVERNOCOM@

پشتیبانی تلگرام: https://t.me/SHAVERNOCALL


وحید اسماعیل زادگان

وحید اسماعیل زادگان

چگونه می توان خلبان هواپیما شد - چگونه خلبان هواپیما شویم - دوره خلبانی هواپیما - حقوق خلبانی هواپیما - استخدام خلبانی هواپیما - حقوق خلبانی هواپیما - مشاوره شغلی خلبانی - مشاوره خلبانی - مرکز مشاوره تلفنی - مشاوره تلفنی شاورنو - مشاوره تلفنی هوانوردی - مشاوره تلفنی مهمانداری - مشاوره تلفنی خلبانی - مزایا و معایب شغل خلبانی

بنفشه علوی - روانشناس

بنفشه علوی - روانشناس

کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینیکارشناسی دانشگاه آزاد واحد رودهن درسالهای 1375-1371کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر 1396-1394عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاورهانجمن روانشناسی ایران و روانشناس بالینی

رویا هنری

رویا هنری

مشاوره های شغلی استعدادیابی شغلیمشاوره تحصیلیانتخاب رشته تحصیلی - استعدادیابی شغلی - استرس شغلیافت تحصیلیانتخاب رشته تحصیلیمشاوره ازدواج و زناشوییمشاوره نوجوانی و بلوغآگاهی و مواجهه والدین و نوجوان با بلوغمشکلات رفتاری و تعارض با والدینجنسیت و تفاوت‌های جنسیتیروابط دوستانه قبل از ازدواج و انتخاب صحیحرابطه زناشوییرابطه جنسیروابط فرا زناشوییخودارضایی اعتیاد به اینترنت

مهتاب ثابت القول

مهتاب ثابت القول

افسردگی اضطراب و مشکلات فردی ازدواج و زناشویی وسواس پرخاش‌گری و عصبانیت ارتباط با جنس مخالف روابط دوستانه قبل از ازدواج و انتخاب صحیح رابطه زناشویی روابط فرا زناشویی

مهدی خردمند

مهدی خردمند

مدرس و مشاور پيش از ازدواجمشاور طلاقمدرس مايندفولنسدرمانگر كودك و نوجوانمدرس دوره هاي كنترل استرس و اضطرابمولف و مترجم كتاب هاي روان شناسیمولف مقالات در حوزه روان شناسیدرمانگر اعتياد

ندا عطاپور - دکتری

ندا عطاپور - دکتری

دکتر ندا عطاپور فردیزوجمشاوره پیش از ازدواجمدرس مهارتهای زندگیکارگاههای تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...