ورود نام‌نویسی

قوانین


شرایط دریافت خدمات مشاوره‌ای از طریق مرکز هوشمند مشاوره شاورنو


قوانین سامانه، سایت و مرکز مشاوره تلفنی شاورنو


ورود کاربران به وب سایت، اپلیکیشن، سامانه و مراکز مشاوره تلفنی و حضوری شاورنو، به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات شاورنو می باشد. با توجه به اینکه کلیه فعالیت های شاورنو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است، متعاقبا کاربر موظف است قوانین مرتبط با کاربر را رعایت نماید

تعریف مراجعه کننده، مراجعه کننده و کاربران

مراجعه کننده به شخصی گفته می شود که در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو ثبت نام کند و با اطلاعات کاربری خود، از خدمات مرکز مشاوره تلفنی شاورنو استفاده نماید. خدمات مرکز مشاوره تلفنی شاورنو شامل موارد زیر می باشد:

 • برقراری ارتباط بین مراجعه کننده و کارشناس یا روانشناس با استفاده از بسترهای مختلف فراهم شده توسط سایت و سامانه و مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو
 • اختصاص اشتراک به کاربر در صورتی که کاربر هزینه مربوطه را از طریق درگاه پرداخت سایت مرکز مشاوره تلفنی شاورنو پرداخت نماید.
 • امکان ارسال نظر در مورد روانشناس یا مشاور توسط مراجعه کننده.

تعریف اشتراک

 • مرکز مشاوره تلفنی شاورنو به مراجعه کنندگان خود امکان می دهد از طریق سایت، سامانه و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  که در 7 روز هفته و 24 در روز بتوانند اشتراک خریداری کنند.
 • در صورت پایان یافتن اشتراک مراجعه کننده، مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی مجاز است ارتباط بین روانشناس را با مراجعه کننده قطع کند.
 • پس از پایان یافتن اشتراک، مراجعه کننده می تواند اشتراک خود را با همان روانشناس تمدید نماید و این کار از طریق اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو نیز امکان پذیر است.
 • اشتراک مراجعه کننده تا وقتی که تمام جلسات مشاوره برگزار نشده است، معتبر است.
 • روانشناس فقط در زمان جلسات ملزم به پاسخ گویی در مورد مسائل و سوالات مطرح شده توسط مراجعه کننده است.

حریم خصوصی

 • در راستای احترام به حریم خصوصی و رعایت حقوق مصرف کنندگان و ایجاد محیطی امن و سرشار از آرامش در مرکز مشاوره تلفنی شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی شاورنو مکالمات شنود نمی شود و ضبط نمی گردد. 
 • مرکز مشاوره تلفنی شاورنو به اطلاعات شخصی اشخاصی که از سایت، اپلیکیشن مشاوره تلفنی و سامانه استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
 • مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی شاورنو متعهد می شود در حد توان از حریم خصوصی شما دفاع کند و در این راستا از تکنولوژی مورد نیازی که در اختیار دارد برای امن تر شدن استفاده شما از سایت و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو استفاده می کند. 
 • در صورت استفاده از هر یک از خدمات مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو، مراجعه کننده مسئول حفظ محرمانه بودن شناسه و رمز عبور خود می باشد و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد بر عهده مراجعه کننده است.

تعریف کارشناس

کارشناس مسئول پاسخ گویی اولیه به مراجعه کننده است و مراجعه کننده بعد از ثبت نام ابتدا باید با کارشناس صحبت کرده و سپس بعد از خرید اشتراک به روانشناس انتخاب شده توسط کارشناس وصل می شود

وظایف کارشناس:

 1. تشخیص اینکه مراجعه کننده در کدام حوزه روانشناسی نیاز به مشاوره دارد
 2. انتخاب روانشناس متخصص در زمینه مشکل مراجعه کننده
 3. پاسخ گویی به تمام سوالات مراجعه کننده

تعریف روانشناس یا مشاور

روانشناس یا مشاور به شخصی گفته می شود که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • دارای مدرک تحصیلی مرتبط با روانشناسی یا مشاوره از دانشگاه های داخل کشور یا دانشگاه های خارج کشور مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.
 • اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را برای مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو ارسال کرده و مورد تایید کارشناسان مرکز مشاوره تلفنی شاورنو و مراجع مربوطه قرار گرفته باشد. اطلاعات شامل کپی کارت ملی و شناسنامه و مدارک تحصیلی و دیگر مدارک مورد نیاز شخص مذکور است.
 • دارای توانایی و تجربه در امر مشاوره و یا تشخیص اختلالات روانی باشد.
 • با آزمون های روانشناسی آشنا باشد.
 • دارای وقت کافی برای پاسخگویی به سوالات کاربر و ارائه مشاوره به وی باشد.

ارتباط روانشناس و مراجعه کننده

 • مراجعه کننده فقط مجاز است با اطلاعات کاربری که با آن ثبت نام کرده است با روانشناس یا مشاور خود در مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو در اختیارش قرار می دهد، ارتباط برقرار کند. هرگونه ارتباطی خارج از مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو  غیرمجاز می باشد و شاورنو هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.
 • روانشناس یا مشاور فقط مجاز است با اطلاعاتی که به مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو داده است و مورد تایید مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو قرار گرفته است با کاربر ارتباط برقرار کند. ارتباط با کاربر خارج از سایت، مرکز مشاوره تلفنی شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو به هر طریقی غیر مجاز می باشد و پیگرد قانونی دارد.
 • مراجعه کننده و روانشناس یا مشاور هر دو موظف به رعایت حریم خصوصی و حفظ احترام و عدم هتک حرمت طرف مقابل و رعایت شئونات اسلامی در مکالمات خود هستند.
 • مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو موظف است مکالمات مراجعه کننده با روانشناس یا مشاور را محرمانه نگه دارد
 • روانشناس یا مشاور موظف است مکالمات و اطلاعات مراجعه کنندگان را محرمانه نگه دارد.
 • مراجعه کننده موظف است مکالمات خود با روانشناس را محرمانه نگه دارد.

قوانین کپی رایت

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شاورنو جزئی از اموال شاورنو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شاورنو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شاورنو محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گفتاره و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شاورنو است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

مرکز مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو و اپلیکیشن مشاوره تلفنی هوشمند شاورنو خود را موظف به رعایت حریم خصوصی کابران می داند. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف با ما تماس حاصل فرمایید.

١ .این متن،به منظور تعیـین جزئیـات دریافـت خـدمات مشـاوره ای، از طریـق سـامانه ی «هوشمند شاورنو»، تنظـیم شده اسـت؛ لطفـاً آن را بـه دقت بخوانیـد، و توجـه کنیـد دریافت خدمات مشاوره ای، از طریق سامانه ی شاورنو، منوط به پذیرش و اجرای دقیق کلیه ی موارد مندرج در این متن است.

٢ .ارائه ی خدمات مشاوره ای، از طریق شاورنو، در حکـم موافقـت شـما، بـه عنوان «کاربر»، بـا کلیـه ی مـوارد ذیـل اسـت. ایـن شـرایط، در هـر زمـان، از سـوی شاورنو قابل تغییرند؛ بنـابراین، ایـن صـفحه را دائمـاً مـورد بـازبینی قـرار دهیـد. در هـر زمـان کـه بـا هریـک از ایـن مـوارد موافقـت نداشـتید، دریافـت خـدمات مشاوره ای از این طریق را خاتمه دهید.

٣ .ســامانه ی مشاوره هوشمند شاورنو، کــه در ایــن مــتن، به اختصــار، «شاورنو» خوانــده میشــود، یــک بســتر ارتبــاطی از طریــق تلفــن، برنامــه های کــاربردی تلفن هــای هــمراه هوشمند Application ،رایانـه، اینترنـت، و دیگـر ابزارهـای نـوین ارتبـاطی اسـت، کـه امکـان برقـراری ارتبـاط، بـه منظور ارائـه ی خـدمات مشـاوره ای، میـان اشـخاص را فـراهم میکنـد. 

۴ .از آنجــا کــه شاورنو، در هــیچ شــرایطی، هیچگونــه دخــالتی در محتــوای تبادلشــده میــان هریــک از مشــاوران، و هریــک از کاربران دریافــت خــدمات مشاوره ای و، همچنین، محتوای ارائه شده بـر تارنمـای شاورنو، کـه بـدون نظـارت شاورنو و، صـرفاً، از سـوی هریـک از مشـاوران، تهیـه می شـود، نـدارد، کلیـه ی مسئولیت های قـانونی ناشـی از محتـوای تبادل شـده در شاورنو و، همچنـین، هریـک از محتویـات عرضه شـده بـر تارنمـای آن، منحصـراً، بـر عهـده ی مشـاوری قرار خواهدداشت، که تماس از طریق شاورنو با وی برقرار شده است، و یا محتوای مندرج در تارنما را تهیه کرده است.

۵ .مشاوره ای که از طریق شاورنو دریافت میکنیـد، در حـد تـوان مشـاوران شاورنو ، دقیـق و صـحیح اسـت؛ بـا ایـن حـال، توجـه کنیـد کـه هـر مشـاوره ای میتوانـد کاملاً برخطا باشد، بـی آنکـه هیچگونـه سـوءنیت، قصـور، و یـا تقصـیری در میـان باشـد. از ایـن رو، چنانچـه مسـتند بـه هریک از مشـاوره های دریافت شـده از طریـق شاورنو، هرگونـه تصـمیمی گرفتیـد، مسـئولیت انحصـاری آن برعهـده ی شماسـت و، تحـت هـیچ شـرایطی، هیچگونـه مسـئولیتی متوجـه شاورنو، و یـا هریک از مشاوران آن، که از طریق شاورنو، خدمات مشاورهای آنها را دریافت کرده اید، نخواهدبود.

۶ .هنگـام نام نویسـی شـما در شاورنو، برخـی اطلاعـات هویتتـان را دریافـت کـرده ایم، کـه از آنهـا بـه دقت مراقبـت خـواهیم کرد و، تحـت هـیچ شـرایطی، جـز حکم قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، هیچ یک از آنها را نزد اشخاص ثالث افشا نخواهیم کرد.

٧ .از آنجــا کــه برنامــه ی پاســخگویی مشــاوران، از ســوی خــود آنهــا تعیــین شده اســت، و شاورنو، صــرفاً زمان هــای تعیین شــده ی آنهــا را اطلاع رســانی کرده است، در صورتی که در زمان اعلام شده دسترسی به مشاور مقدور نبود، تحت هیچ شرایطی، هیچگونه مسئولیتی متوجه شاورنو نخواهدبود.

٨ .بابـت تماس هـایی کـه بـه منظور دریافـت خـدمات مشـاورهای، بـا شاورنو برقـرار خواهیـدکرد، و مدتشـان کمتـر از یک دقیقـه اسـت، هـیچ مبلغـی از حسـاب کاربریتان کسر نخواهدشد.

٩ .چنانچــه در خاتمــه ی تمــاس، اعــلام کنیــد از کیفیــت خــدمات مشــاوره ای راضــی نبوده ایــد، بابــت آن تمــاس هــیچ مبلغــی از حســاب کاربریتــان کســر نخواهدشــد؛ بــا ایــن حــال، ایــن امکــان، منحصــراً، تـا ســهم رتبه قابــل بهره بــرداری خواهــدبود، و پــس از ســه بار اعــلام عــدم رضــایت، دسترســی شــما، به خدمات مشاوره ای، از طریق شاورنو، مسدود خواهدشد. این امکان، تنها در تماس های مشاوره ای وجود دارد، و در بخش تلفنی برقرار نخواهدبود.

١٠ .در هریک از تماس هایی کـه، از طریـق شاورنو، بـا هریـک از مشـاوران برقـرار خواهیـدکرد، کلیـه ی قـوانین و مقـررات جمهـوری اسـلامی ایـران را مراعـات و، مشخصــاً، از ارتکــاب هرگونــه جرمــی، از قبیــل اهانــت بــه هریک از مشــاوران، خــودداری خواهیــدکرد؛ چنانچــه در هــر زمــان، تخطــی شــما، از هریــک از قـوانین و مقـررات جمهـوری اسـلامی ایـران روشـن شـود، دسترسـی شـما بـه شاورنو  آناً قطع خواهدشد.

١١ .کلیه کاربران و متقاضیان استفاده از خدمات سامانه هوشمند شاورنو می بایست متناسب با زمینه کاری مشاوران، اقدام به درخواست ارائه خدمات نمایند و در صورت عدم رعایت این موضوع، مجموعه شاورنو موارد تخطی کاربران و مراجعان را به مراجع قضایی و قانونی ارجاع می دهد.اخذ پروانه مشاوره خانواده؛ شرایط جدید پذیرش با آزمون و بدون آزمون

اخذ پروانه مشاوره خانواده؛ شرایط جدید پذیرش با آزمون و بدون آزمون

افرادی که خواهان تأسیس مرکز مشاوره خانواده در ۳۱ استان کشور هستند، باید مجوز داشته باشند. این مجوز به افرادی داده می‌شود که صلاحیت علمی‌شان در آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده تأیید شود. مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران این افراد را جذب می‌کند.
همه‌ساله، سازمان سنجش آموزش کشور این آزمون را برگزار می‌کند. آزمون اخذ پروانه در راستای اجرای مادۀ ۴۰ «آئین‌نامه اجرایی قانون حمایت از خانواده» است. این قانون بیست‌وهفتم بهمن‌ماه ۱۳۹۳ تصویب شد. در این مطلب به بخش‌های مهمّ این قانون اشاره می‌کنیم. اگر شما متولد قبل از بیست‌ونهم اسفند ۱۳۶۲ هستید، شرط سنی شرکت در آزمون را دارید.

دپارتمان پشتیبانی مرکز و سامانه هوشمند شاورنو به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما همراهان گرامی می باشد. هم اکنون شما می توانید با ساخت حساب کاربری به صورت رایگان از امکانات و قابلیت های شاورنو بهره مند شوید و درخواست های خود را در زمان و هر مکان برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ آنها داده شود.
با آرزوی شادیهای ماندگار برای شما
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها